Компанія Apple випустила відео-ролик з інструкцією, в якому описали, що собою являє нова функція Apple Pay Cash і як нею користуватися.

Функція забезпечує можливість переводити і отримувати кошти через додаток iMessage. У користувачів iPhone з США це функція з'явилася з релізом iOS 11.2. Коли вона буде доступна в інших країнах, поки невідомо.

У ролику представлена покрокова інструкція, як, власне, переводити і отримувати гроші через iMessage. Примітно, що в разі використання кредитної картки, Apple буде стягувати комісію в розмірі 3%. Якщо ж використовується дебетова картка, переказ здійснюється безвітсотково.

Для того щоб перевести гроші через Apple Pay Cash, потрібно відкрити iMessage, натиснути на іконку App Store і вибрати потрібну опцію. Далі - вказати суму, яку потрібно перевести, і натиснути кнопку «оплатити».

Підтвердження операції відбувається за допомогою Touch ID або Face ID в iPhone X. Готово! Гроші переводяться за лічені секунди. Подивитися баланс переведених коштів можна в додатку Wallet.