Компанія Apple випустила відео-ролик з інструкцією, в якому описали, що собою становить нова функція Apple Pay Cash і як нею користуватися.

Функція забезпечує можливість переказувати й отримувати кошти через додаток iMessage. У користувачів iPhone зі США це функція з'явилася із релізом iOS 11.2. Коли вона буде доступна у інших країнах - поки невідомо.

У ролику представлена покрокова інструкція, як, власне, переказувати і отримувати гроші через iMessage. Примітно, що у разі використання кредитної картки, Apple буде стягувати комісію у розмірі 3%. Якщо ж використовується дебетова картка, переказ здійснюється безвітсотково.

Для того, щоб переказати гроші через Apple Pay Cash, потрібно відкрити iMessage, натиснути на іконку AppStore і обрати потрібну опцію. Далі - вказати суму, яку потрібно переказати й натиснути кнопку «оплатити».

Підтвердження операції відбувається за допомогою Touch ID або Face ID в iPhone X. Готово! Гроші переказуються за лічені секунди. Переглянути баланс переказаних коштів можна в додатку Wallet.